Değerli Müşterilerimiz Firmamız 1975 yılında kurulmuş olup Önceki nesillerin deneyimlerini ve gelecek nesillerin beklentilerini harmanlayan aile şirketimiz şimdi uzun vadeli sürdürülebilirlik gözüyle yönetiliyor. Zincir atölyesiyle başlayan şirketimiz siz değerli müşterilerimizle beraber büyüyerek her geçen gün teknolojiye ayak uydurarak sonunda yüksek kaliteli aktif bi teknoloji lideri oldu. Hassas makaralı zincirler, düz üst zincirler, tahrik ve konveyörler için dişliler ve zincir gergileri transmisyon, konveyör elevatör zincirleri  imalatına ilk gün ki istek ve arzuyla devam etmekte olup bu geçen zaman diliminde siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha iyi hizmeti sunabilmek adına amaç edinmiş bulunmaktadır.Hedefimiz Siz değerli müşterilerimizin fikir ve düşüncelerini her zaman ön planda tutarak ürünlerimizi markalaştırıp firmamızı sektördeki hak ettiği yere ulaştırmaktır.

 

Gelecekte kendi standartlarımıza uygun çözümler geliştirmeye ve sunmaya devam etmek istiyoruz. Kurumsal stratejimiz, hedeflerimiz ;

  • Müşterilerimizin tercih ettiği teknoloji ortağıyız!
  • Biz sanayi tedarikçileriyiz!
  • Küresel olarak varız ve yerel olarak temsil ediliyoruz!
  • Bileşenler ve sistemler sunuyoruz!
  • Üstün kalite, verimlilik ve teslimat güvenilirliği için çalışıyoruz!
  • Biz en çekici işvereniz!
  • Küresel olarak aktif bir aile şirketiyiz ve kurucumuzun değerlerini uyguluyoruz

   

 

Başarımızın anahtarı: değerli çalışanlarımız

Başarımızdaki belirleyici faktör, çalışanlarımızın bireysel güçlü yönleri, lider zincire  olan bağlılıkları, mesleki nitelikleri ve şirketimizdeki ortak değerlere olan güçlü inançlarıdır.

Lider zincir makina  , çalışanlarını yeteneklerine ve potansiyellerine göre ve modern, çevik bir çalışma ortamında destekler. Son birkaç yılda lider zincir  çeşitliliği açık kollarla karşılayan, giderek kültürlerarası bir şirket haline geldi.

çalışanlarımız, kendi kişisel bakış açılarına ve deneyimlerine dayanarak değerli katkılarda bulunurlar. Bu zenginlik ve çeşitlilik, müşterilerimize sunduğumuz yenilikçi ürün ve çözümlerin temelini oluşturmaktadır. 

 ( 4080 Okunma )Etiketler : Misyon ve Vizyon